REKONSTRUKCE ELEKTROINSTALACE

 

Proč dnes na starší elektroinstalaci vznikají poruchy ?

Za posledních 20 let přibylo do našich domácností mnoho nových elektro spotřebičů. Největší nárůst elektrických spotřebičů je zejména v kuchyních. Např. myčka nádobí, sušička prádla, elektrická mikrovlnná trouba, fritovací hrnec, elektrická rychlovarná konvice, kávovar apod. Všechny tyto elektrické spotřebiče mají příkony okolo 2kW i více. V panelácích, kde kuchyně mají jeden až dva obvody zásuvek, je současné použití více takových elektro spotřebičů až riskantní. Jističe jsou 20 a více let staré a nemusí vždy vypnout v takových hodnotách, na které byly vyrobeny. Hliníkové kabely, ze kterých jsou elektroinstalace provedeny, které ještě stále ve starých bytech jsou, nemají ani takovou zatížitelnost. A tak často "vyhoří" nějaká zásuvka, krabička kde jsou obvody propojené, popřípadě jistič v rozvodnici na fázovém nebo nulovém vodiči.

Stav elektroinstalace je schopen posoudit elektrikář, který prochází pravidelným školením a dobře zná nové elektro normy, zejména revizní technik.

Všechny tyto elektro spotřebiče, s ohledem k jejich příkonu vyžadují, aby elektroinstalace byla kvalitní, bezpečná a nejlépe splňovala kritéria obsažená v ČSN 33 20 00 - 1 ed.2 (elektrické instalace NN), zejména ČSN 33 20 00-4-41 (ochrana před úrazem el. proudem). Toho však lze dosáhnou ve starších bytech rekonstrukcí elektroinstalace.

 

Nabízíme vám proto, kontrolu vaší elektroinstalace, s návrhem k její úpravě, popř. rekonstrukci elektroinstalace. Rekonstrukce elektroinstalace jde provést několika způsoby. Vždy jde o to, jak nejjednodušeji uložit kabeláž. Často částečným zasekáním do zdiva, a většinu kabeláže vést v sádrokartónovém podhledu, pomocí lišt nebo kombinací těchto způsobů.

 

Pracujeme s kvalitními materiály od renomovaných dodavatelů a dbáme na max. kvalitu prací. V rozvodnicích neděláme "vrabčí hnízda", ale rozvodnice přehledně vyplétáme a každý vodič je označený. Popis rozvodnice je samozřejmý.

 

V případě zájmu VOLEJTE tel.: +420 774 540 204   

VOLEJTE POHOTOVOST

VOLEJTE NONSTOP

+420 7 28 28 31 31

 KONTAKTY - více zde

 

Načtěte si kontaktní informace do mobilu ve formátu vCard pomocí QR kódu.

Budete nás mít "po ruce" !

Elektro pohotovost Praha.

 Čtečka do mobilu ke stažení:

Čtečka QR kódu /Seznam.cz/

Čtečka QR kódu /Play Google/

NOVINKY - AKCE

2.1.2017

od 1.2.2017 máme pro Vás zákaznické karty

25.1.2015

poruchy elektro v Praze již od 950,-Kč za výjezd (1hod práce, doprava do 25km)

! žádné další poplatky za výjezd !

SLOVNÍK POJMŮ ELEKTRO

elektro pohotovost - je služba

rekonstrukce elektroinstalace - je odstranění star´elektroinstalace a provedení nové elektroinstalace dle platných předpisů

časté poruchy - výměna zásuvky, výměna vypínače, výměna jističe

elektro porucha - porucha na elektroinstalaci, elektroinstalace částečně nefunguje

elektro havárie - porucha, při níž dojde ke škodě

elektroinstalace - je soustava elektrotechnických zařízení...

elektro revize - se zabývají kontrolou, správou a evidencí elektro zařízení...

proudový chránič - je elektrický přístroj, který odpojí chráněný elektrický obvod...

 

REKLAMA

Seo servis

Seo test

Seo optimalizace

CZIN.eu

Pagerank změřil www.CZIN.eu